• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905495730909
  • https://www.instagram.com/temellermobilya
                                        
  0549 573 09 09
0256 214 38 38
info@temellermobilya.com

HAKKIMIZDA

1970 yılında 90m2’lik bir atölyede başladığımız mobilya üretimini, şu anda 12.000 m2 açık, 6.500 m2 kapalı alanda kurulu entegre üretim tesislerinde, kalite, konfor ve yenilik çizgisini daima koruyan firmamız çağdaş ve modern tarzda üretim yapmaktadır.

Firmamız; Yatak Odası, Yemek Odası ve diğer mobilya çeşitleriyle hizmet ağını genişletmek suretiyle, yurt genelinde yayılmakta olan bayi sayısıyla, imalat kalitesiyle Avrupa Standartlarını yakalamıştır.

Genç, atılımcı, çağdaş ve ufku açık firmamız geleceğe yönelik çalışmalarına ve yatırımlarına devam etmektedir.


Misyonumuz

Amacımız ürün ve hizmetlerimizi kullanan ve üreten tüm insanlara olan sorumluluk bilincimizi arttırmak onların mutluluklarına olumlu katkıda bulunmak, bütün bunları yaparken de önce uluslararası standartları korumak, sonrada bu standartların en üst düzeyde değişimine öncülük etmek,  bu  sayede  de  herkesin  ekonomik  refah ve yaşam kalitesinden memnun olduğu bir dünya için katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Bünyemizdeki "sürekli değişim ve gelişim" ihtiyacını kabul ederek, "kaliteli şirket" imajımızı kanıtlamak  sonra da "bu kaliteyi pazarın tamamına taşımak" ve "özdeğerlendirmemizi" yaparak sektörümüzde " aranılan ve bağımlılık yapan bir şirket olmak".